اخبار

آئین تقدیر از اصحاب رسانه و مطبوعات

آئین تقدیر از اصحاب رسانه و مطبوعات
آئین تقدیر از اصحاب رسانه و مطبوعات فعال در حوزه تبلیغ و ترویج نماز در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، آئین تقدیر از اصحاب رسانه و مطبوعات فعال در حوزه تبلیغ و ترویج نماز در سالن کنفرانس اداره کل با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار گردید.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان این مطلب که رسانه‌ها آیینه تمام نمای مشکلات مردم جامعه بوده و با قرار گرفتن در کنار مردم و بیان دغدغه ها و مشکلات روزمره آنان به یکی از مهمترین تعهدات خود در قبال اقشار مختلف جامعه عمل میکنند، گفت: رسانه‌ها باید در محتواسازی نهایت دقت عمل را داشته باشند و در اطلاع‌رسانی و درج اخبار باید با عدالت وانصاف وارد شده و در کنار انجام نقد اشرافیت لازم نسبت به موضوع مورد نظر داشته باشند.
سید ناصر اسحاقی با اشاره به این که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در تمامی استان‌ها نباید از مطبوعات جدا باشد و رسانه‌ها نیز در انعکاس اخبار، رویدادها و نقدهای دوسویه و عالمانه این مجموعه فرهنگی پیشگام شوند، افزود: یکی از مشکلات بزرگی که در برخی از نقدهای انجام شده از سوی رسانه‌ها مشاهده می‌شود، عدم توجه به قسمت سفید موضوع و عملکردها بوده و صرفا پرداخت به نقاط ضعف و کمبودها دور از منطق و اقناع افکار عمومی خواهد بود.
معاون مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با تاکید این که جریان‌سازی فرهنگی نیازمند برخورداری از نقش فعالانه رسانه‌های مختلف از جمله نشریات و پایگاه‌های خبری است، گفت: پرداخت به مباحث فرهنگی و دینی از جمله نماز یکی از مهمترین وظایف اخلاقی رسانه‌ها بوده و انتظار ویژه‌ای از تمامی رسانه‌های دیداری، شنیداری و مکتوب برای محتواسازی و تولید مطالب و مقالات مرتبط با نماز وجود دارد.

توحید بلورساز در ادامه افزود طبق فراخوانی که برای دریافت آثار ارسالی در حوزه نماز ارائه شد، ۴۶ اثر از ۱۷ نشریه اردبیلی ارسال شد که بیشترین محور آثار مربوط به بخش مقالات بود.
در پایان این مراسم از اصحاب رسانه و مطبوعات فعال در حوزه تبلیغ و ترویج نماز با اهداء لوح تقدیر و جوایزی قدردانی گردید.
۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل6 |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید