اخبار

تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت (ع)

تفاهم نامه توسعه و ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت (ع)
توافق نامه همکاری مشترک بین معاونت قرآن و عترت(ع) وزارت فرهنگ و ارشاد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل امضا شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی مدیر کل  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به برنامه های درنظر گرفته شده برای اجرای این تفاهم نامه همکاری مشترک بیان کرد: به منظور توسعه و ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت (ع) این توافق نامه ما بین معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل منعقد شده است.

وی افزود: حمایت و راهبری فعالیت های تبلیغی و ترویجی در مناطق آسیب پذیر، مرزی، محروم و روستایی بر اساس طرح ارسالی از وظایفی است که در این تفاهم نامه به اجرای آن اشاره شده است.

اسحاقی بیان کرد: در راستای اجرای مفاد این تفاهم نامه برپایی نمایشگاه های کتاب با موضوع قرآن و عترت در شهرستان های اردبیل در دستور کار قرار گرفته است و تاکنون  در برخی از شهرستان های اردبیل نیز اجرایی شده است.

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی  اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری جشنواره های محلی قرآن و عترت اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در این راستا جشنواره های محلی قرآن و عترت در شهرستانها و مناطق روستایی استان اجرایی خواهد شد.

۵ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید