اخبار

ضرورت فعال بودن انجمن های مختلف فرهنگی و هنری در شهرستان نیر

ضرورت فعال بودن انجمن های مختلف فرهنگی و هنری در شهرستان نیر
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در نشست با فرماندار نیر بر ضرورت فعال بودن انجمن های مختلف فرهنگی و هنری در شهرستان نیر تأکید نمود.

داریوش سفیدی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در نشست با فرماندار نیر که در محل فرمانداری تشکیل شده بود، اظهار کرد: برنامه ریزی برای فعال نمودن انجمن های مختلف فرهنگی و هنری در شهرستان نیر در راستای فعالیت اصحاب فرهنگ و هنر در قالب این انجمن ها از اهداف و برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

وی درادامه بر اهمیت برنامه های فرهنگی و هنری در جامعه تأکید کرد و گفت: توسعه هر جامعه ای بدون توسعه فرهنگی آن امکان پذیر نیست که این امر نشان از جایگاه و اهمیت فرهنگ و بخصوص فرهنگ عمومی دارد.

وی همچنین افزود: با توجه به اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر شورای فرهنگ عمومی نیز فعالیت میکند باید جایگاه شورای فرهنگ عمومی در نظر گرفته شود و از ظرفیت های این شورا به نحو مطلوب استفاده گردد.

دراین نشست امامی فرماندار شهرستان نیر هم از تجهیز مجتمع فرهنگی و هنری الغدیر این شهرستان خبر داد و گفت: از حوزه های بسیار اساسی که در شهرستان نیر باید مورد توجه قرار گیرد؛ حوزۀ فرهنگ و هنر است و ظرفیت و پتانسیل های شهرستان نیر در این زمینه بسیار والاست.

۱۶ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۴۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید