اخبار

اردبیل میزبان جشنواره فیلم فجر

اردبیل میزبان جشنواره فیلم فجر
سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از تاریخ 12 لغایت 22 بهمن ماه با نمایش فیلم های برگزیده در سینما انقلاب اردبیل همزمان با تهران برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، با تشکیل ستاد برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، سینما انقلاب بعنوان سینمای نمایش دهنده فیلم های  جشنواره فیلم فجر انتخاب شد.

سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، برگزاری جشنواره فیلم فجر را در استان در راستای ارتقا و اعتلای فرهنگی استان و همچنین توسعه جایگاه سینما و آشتی دوباره مردم با سینما ضروری عنوان کرد و گفت: نمایش فیلم های برگزیده جشنواره در سینما انقلاب اردبیل فرصتی است تا فعالین عرصه سینما و تئاتر استان و همچنین علاقمندان به فیلم و سینما از نزدیک نظاره گر فاخرترین رویداد فرهنگی کشور باشند و به تماشای نتایج و دستاورد های فعالین این حوزه در سطح کشور بنشینند.

دبیر سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در ادامه افزود: این جشنواره بمناسبت پیروزی انقلاب اسلامی از بهمن ماه سال 1361 به صورت مستمر تا به امروز در سی و شش دوره برگزار شده است و امسال نیز مثل سال های گذشته از تاریخ 12 لغایت 22 بهمن ماه همزمان با تهران در سینما انقلاب اردبیل برگزار خواهد شد.

۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید