اخبار

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر
چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه و معاون پرورشی اداره کل اموزش و پرورش استان اردبیل در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نیر با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه و معاون پرورشی اداره کل اموزش و پرورش استان اردبیل در محل دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار گردید.

امام جمعه شهرستان نیر و رئیس شورای فرهنگ عمومی با تبریک فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی این انقلاب را نقطه پیشرفت و ترقی ایران اسلامی و گسترش عدالت در سرتاسر گیتی عنوان کرد و گفت: یکی از برکات انقلاب گسترش فعالیتهای فرهنگی و قرآنی در سراسر جامعه است که باعث تعالی روح و معنویت انسانها می گردد.

حجت الاسلام و المسلمین مقدسی در ادامه افزود: قرآن برای تمام مسائل بشری طرح و برنامه دارد و استفاده عملی از این طرحها باعث کاهش آسیبهای اجتماعی و افزایش اعتماد و امنیت در سطح جامعه می گردد.

در ادامه فرماندار شهرستان نیر هم از برگزاری مسابقات سراسری قرآن، نماز و عترت در شهرستان همزمان با سراسر کشور، خبر داد و گفت: برگزاری این رویداد فرهنگی و قرآنی دارای ثمرات و فواید زیادی در ارتقای فرهنگ قرآنی در سطح شهرستان خواهد بود


۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید