اخبار

افتتاح نهمین نمایشگاه یاس کبود در پارس آباد

افتتاح نهمین نمایشگاه یاس کبود در پارس آباد
نهمین نمایشگاه یاس کبود به مناسبت ایام فاطمیه و ترویج فرهنگ فاطمی در محل کانون علامه طباطبایی شهرستان پارس‌آباد افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، نهمین نمایشگاه یاس کبود به مناسبت ایام فاطمیه و ترویج فرهنگ فاطمی با حضور حضرت آیت الله عاملی و مسئولان شهرستانی و با حضور پرشور مردم در محل کانون علامه طباطبایی شهرستان پارس‌آباد افتتاح شد.

آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در این مراسم ضمن تبریک چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و تسلیت ایام فاطمیه، گفت: این نمایشگاه یک سیر تاریخی و مدرسه جامع است و نسل معاصر همچنان که با مفاهیم نظری آشنا می‌شوند، می‌توانند بسیاری از صحنه های آموزنده تاریخ را در قالب نمایشگاه ببینند.

مجتبی هاتف رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس آباد درباره برگزاری نمایشگاه یاس کبود گفت: این نمایشگاه فرهنگی و مذهبی در جهت احیای ایام فاطمیه و ترویج ارزشهای اسلامی و دینی به‌همت موسسه فرهنگی هنری شهر آسمانی شهرستان پارس‌آباد و با جذب حمایت‌های مردمی و سایر نهادها و دستگاه‌ها هر سال  از 10 بهمن الی20 بهمن  به مدت 10 روز برگزارمی شود.

۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید