اخبار

ضرورت بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی در تبیین دستاوردهای انقلاب

ضرورت بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی در تبیین دستاوردهای انقلاب
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: شایسته نیست در عصر تحولات جهانی در معرفی و شناساندن دستاوردهای انقلاب اسلامی از فضای مجازی غفلت کرده و در آن غایب باشیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: 40 سال قبل ملت ایران با تکیه بر آموزه‌های وحیانی و دینی حرکتی تاریخی انجام داد تا هویت اصیل خود را به شکل تمام و کمال نشان دهد.

وی خاطرنشان کرد: دو نگاه نسبت به دهه فجر و ایام بزرگداشت انقلاب اسلامی وجود دارد که دیدگاه اول بر این اصل تاکید دارد که دهه فجر ویترین انقلاب مستمر و مداوم اسلامی ملت ایران و آزادیخواهان جهان است که هر سال ایام دهه فجر را نه به یک یا دو دلیل بلکه به بهانه‌های بیشمار جشن می‌گیریم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران ما امروز نگاه الگوئی را از این مکتب الهی در تحولات جهان و چیدمان تحولات جهانی شاهد هستیم به طوری که تحولات این کشور از حوزه تولید علم، تکنولوژی‌های مدرن، صنایع دفاعی، آموزشی و بهداشتی گرفته تا تحولات در همه حوزه‌ها مبنای حرکت آزادیخواهان جهان است.

اسحاقی افزود: دهه فجر نه تنها مبنای شادکامی ملت ایران بلکه همه آزادیخواهانی است که همواره با تکیه بر مبانی این نهضت عظیم در برابر سلطه‌گران ایستاده‌اند.

وی بیان کرد: در حوزه بین‌المللی ما هیچ بخشی را سراغ نداریم که در آنجا خبری از تحولات و رویکردهای جدید انقلاب اسلامی نباشد به طوری که حتی در اتحادیه اروپا و کشور آمریکا به راحتی می‌توانیم نمود و نشانه‌ای از گفتمان انقلاب اسلامی را به نظاره بنشینیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در بهره‌گیری از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اشاره و تصریح کرد: ما برای هر لحظه، هر دقیقه و هر ساعت سخنان نو و بکر برای معرفی و توصیف انقلاب اسلامی سراغ داریم که ضرورت دارد در این شرایط حساس از فضای مجازی در معرفی ابعاد پیام انقلاب اسلامی استفاده کرده و گفتمان پیروز و غالب خود را به دنیا معرفی کنیم.

اسحاقی بیان کرد: با توجه به اینکه ملت‌های آزادیخواه دنیا تشنه عدالتخواهی و حرکت‌های تحول‌آفرین هستند ما به جای غایب بودن در فضای مجازی بهتر است حضور فعال در این عرصه داشته باشیم تا در سایه جوانان خلاق و توانمند خود بتوانیم در عرصه‌های مختلف حرکت تاثیرگذار خود را انجام دهیم.

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید