اخبار

برگزاری همایش قرآنی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در تالار اندیشه مشگین شهر

برگزاری همایش قرآنی به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در تالار اندیشه مشگین شهر
همایش قرآنی به مناسبت گرامیداشت چهلمین بهار انقلاب اسلامی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین شهر و با همکاری دستگاههای فرهنگی در ششمین روز از دهه فجر در مشگین شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، همایش قرآنی به مناسبت گرامیداشت چهلمین بهار انقلاب اسلامی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین شهر و با همکاری دستگاههای فرهنگی در ششمین روز از دهه فجر که به نام "انقلاب اسلامی ،40 سال دین مداری ، نهضت قرآنی و زمینه سازی ظهور مهدوی(عج)" نام گذاری شده ، با حضور مسئولین ادارات ، فعالین قرآنی درتالار اندیشه برگزار شد.

امام جمعه شهرلاهرود در این مراسم قرآنی با اشاره به نقش قرآن مجید در زندگی انسانها و سعادت بشریت گفت: قرآن و اهل بیت دو بخش جدایی ناپذیر در دستیابی انسان به سعادت و کمال است و ظهور اسلام تکفیری و داعش نتیجه همین جدایی از اهل بیت (ع) است.

حجت الاسلام صفری در بخش دیگری از بیاناتش لازمه توفیق بهره گیری از قرآن را پاکی و طهارت روحی و جسمی بیان نمود و عمل به آن را موجب حل تمام مشکلات مسلمین و زمینه ساز ظهور امام عصر عنوان کرد.

محمد رستمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین شهر در حاشیه این همایش قرآنی گفت: این برنامه از سری برنامه های کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر بود که در ششمین روز از دهه مبارک فجر برگزار گردید و در پایان برنامه از جمعی از مدیران موسسات قرآنی، قاریان قرآن با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل گردید. 

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید