اخبار

برگزاری 6 رویداد بین المللی و ملی در استان اردبیل

برگزاری 6 رویداد بین المللی و ملی در استان اردبیل
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه امسال 6 رویداد بین المللی در استان برگزار شده است، گفت: در هر رویداد نزدیک هزار هنرمند فعالیت داشته و ایفای نقش کردند که این امر باعث اشتغال هنرمندان شده است.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی اظهار داشت: عزتمندی و استقلال اصحاب فرهنگ و هنر به معنای واقعی اتفاق افتاده است و در این پنج سال اقتصاد فرهنگ و هنر به گفتمان تبدیل شده است و اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در این رابطه فعالیت و همکاری خوبی داشته اند.

وی با بیان اینکه امسال 6 رویداد بین المللی در استان برگزار شده است، تصریح کرد: در هر رویداد نزدیک هزار هنرمند فعالیت داشته و ایفای نقش کردند که این امر باعث اشتغال هنرمندان شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در ادامه افزود: بهترین و مهمترین پروژه افتتاح شده پروژه سینماهای استان است که شاهد گسترش سالن‌های تئاتر و نمایش و استقبال خوب هموطنان در این زمینه بوده است که امیدواریم این امر گسترش و توسعه یابد.

اسحاقی با بیان اینکه در حوزه موسیقی دو رویداد بین‌المللی اتفاق افتاده است، عنوان کرد: همایش بین‌المللی آشیق دده قربانی و جشنواره موسیقی فجر سراسری از جمله این رویدادها است که برای اولین بار در استان اردبیل اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه سینما حرفه‌ای از سال گذشته حضور پیدا کردیم، افزود: ما عضو باشگاه سینما حرفه‌ای جوان شدیم و با خلق آثار هنرمندان فاخر استان رتبه خوبی را در این زمینه کسب کردیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه بودجه مصوب فرهنگی ۶۲۵ میلیون تومان بوده است امسال با افزایش یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان را از منابع استانی و سراسری تامین شده است.

۳۰ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

رضا طهماسبی
۱۳۹۷/۱۲/۰۲
0
0
0

با سلام : سازمان نامشروع ومنحله مجاهدین یکی از چهار رکن فتنه سال ٨ ٨ میباشد . که به برکت حماسه ۹ دی پوزه نجس اینان به خاک مالیده شده است. در توضیح است وانشاالاه پیگیری نمایید ، که چرا وبه چه علت...به چه منظور وبا چه اهدافی... وبا کدام پشتوانه... ، منفور
هاشم یکه زارع که عنصر مرتبط واز فعالان ان سازمان نامشروع بوده است ، چگونه...و باغفلت اشکار ازسوی مسئولان وقت وکنونی وزارت صنعت، معدن ، تجارت به مدیریت عاملی شرکت ایران خودرو منسوب شده است و مع الوصف با این کوتاهی حامیان ایشان ( حامیان فتنه سال


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید