اخبار

رونمایی از منظومه فکری آیت الله یکتایی

رونمایی از منظومه فکری آیت الله یکتایی
مراسم بزرگداشت آیت الله یکتایی و رونمایی از منظومه فکری آیت الله یکتایی نوشته سید محمد نقیب در حوزه علمیه جعفریه خلخال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، مراسم بزرگداشت آیت الله یکتایی در حوزه علمیه جعفریه خلخال برگزار شد. در این مراسم که جمع کثیری از طلاب حوزه های علمیه خواهران و برادران و مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند از کتاب منظومه فکری آیت الله یکتایی نوشته سید محمد نقیب رونمایی شد.

حجت الاسلام اسدی امام جمعه خلخال در این مراسم با اشاره به مقام شامخ این شخصیت علمی و مذهبی گفت: آیت الله یکتایی همواره مدافع نظام ، انقلاب و ولایت فقیه بوده و سیره علمی و عملی این عالم فقید اکنون به سیره علمی شاگردان و درس آموختگان مکتب وی تبدیل شده است.

بابایی فرماندار خلخال نیز از استقبال بی نظیر مردم خلخال از این شخصیت علمی و مذهبی قدردانی کرد و گفت: با توجه به  سالها مبارزات این شخصیت بزرگوار در طول انقلاب و قبل از انقلاب و تبلیغ دینی در سطح کشور و شهرستان خلخال، استقبال مردم شایسته بود و مجلسی در شان آن بزرگوار برگزار شد.

کتاب منظومه فکری آیت الله یکتایی در دو هزار تیراژ در ۵ فصل به چاپ رسیده است و مباحث و موضوعاتی از جمله سلسله مباحث نهج البلاغه، مصاحبه ها، سخنرانی ها و خطبه های نماز جمعه در سال های ۶۱ و ۶۲ و پیام ها و اثبات وجود خدا  شامل می شود.

۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید