اخبار

ضرورت تعامل فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیما

ضرورت تعامل فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیما
در دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای اردبیل بر ضرورت تعامل بین این دو دستگاه تأکید گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اردبیل، داریوش سفیدی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با مدیر کل صدا و سیمای استان اردبیل دیدار و گفتگو کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در این نشست گفت: با توجّه به اینکه جنس کار و فعالیت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صدا و سیما، فرهنگی است تعامل و همکاری حداکثری بین این دو دستگاه لازم و ضروریست.

 وی افزود: در عصر حاضر که هجمه های فرهنگی دشمنان، افزایش یافته است تعامل و همگرایی بین دستگاهها  از هر زمان دیگری باید بیشتر باشد.

وی همچنین از همکاری خوب صدا و سیمای مرکز استان اردبیل در انعکاس و پوشش اخبار فرهنگ و هنر استان در سال 97 تقدیر و تشکر نمود.

مدیر کل صدا و سیمای استان اردبیل نیز در این نشست با اشاره به مأموریت های مشترک این دو دستگاه گفت: صدا و سیما و فرهنگ و ارشاد اسلامی باید از ظرفیت های یکدیگر در راستای توسعه فرهنگی استان اردبیل استفاده نمایند.

علی ملااحمدی همچنین افزود: صدا و سیما با تمام توان و ظرفیت، از رویدادهای فرهنگی و هنری استقبال می نماید. 

۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید