اخبار

تقدیر از مسئولان و رابطین اقامه نماز اداره کل استان ها

تقدیر از مسئولان و رابطین اقامه نماز اداره کل استان ها
در گردهمایی مسئولان و رابطین اقامه نماز حوزه های ستاد و استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مسئول پیگیری امر نماز اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی اردبیل تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، حجت الاسلام و المسلمین حمیدرضا ارباب سلیمانی مشاور وزیر و دبیر شورای اقامه نماز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در گردهمایی مسئولان و رابطین اقامه نماز حوزه های ستادی و استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، که در وزارتخانه برگزار شد، گفت: امر نماز به عنوان یکی از مهمترین مختصات دین اسلام به شمار می رود و در تمامی ادیان دیگر نیز مورد توجه بوده و تمامی پیامبران برای آن سرمایه گذاری ویژه کرده اند که این نشان دهنده اهمیت فریضه نمار در همه ادیان است.

وی افزود: «نماز» نخستین امر واجبی بوده که در اسلام از آن رونمایی و بقیه واجبات با توجه به شرایط جامعه و به تدریج بر مسلمانان واجب شد.

در ادامه رابطین اقامه نماز حوزه های ستادی و استانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بیان عملکرد یکساله و دیدگاه های خود پیرامون فعالیت اقامه نماز پرداختند و در پایان نیز از فعالان امر اقامه نماز استانها و همچنین از آقای مهدی طاهری به عنوان مسئول پیگیری امر نماز استان اردبیل نیز تجلیل شد.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید