اخبار

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس‌آباد

برگزاری جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس‌آباد
جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس‌آباد با حضور امام جمعه، فرماندار و اعضا و مهمانان و با دستور جلسه بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس‌آباد با دستور جلسه بررسی مسائل و مشکلات فرهنگی شهرستان و ارائة راهکارهای مقابله با تاثیرات سوء شبکه‌های مجازی با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه، فرماندار و اعضا و مهمانان برگزار شد.

در این جلسه حجت‌الاسلام سید سعید رشادی، امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با اشاره به مرزی بودن منطقه و رواج روزافزون استفاده از شبکه‌های مجازی ضمن اشاره به آسیب‌های این بستر، بهره‌گیری از پتانسیل‌های قانونی برای مقابله با معضلات فضای مجازی را خواستار شد.

وی همچنین با تاکید بر استفاده درست و بهینه از شبکه‌های مجازی در رسیدن به اهداف مورد نظر، تصریح کرد: بهره‌مندی از جوانان مستعد در تولید محتوا و فرهنگسازی استفاده درست از این امکانات در بین مردم علی الخصوص خانواده ها راهکاری درست برای مقابله با آسیب‌های فضای مجازی است.

علی علایی فرماندار و نائب رئیس شورا فرهنگ عمومی نیز ضمن اشاره به اهمیت شورای فرهنگ عمومی و اثر گذاری آن، تاکید کرد: با توجه به اینکه شهرستان پارس آباد دومین شهر از نظر جمعیتی در استان است، جهت پیشبرد برنامه‌های فرهنگی جلسه ستادی با حضور نهادهای غیر دولتی و دولتی مرتبط تشکیل و مسئولیت‌های آنان مشخص گردد و از تمامی ظرفیت‌های هیأت‌های مذهبی و دانشگاه‌ها استفاده گردد تا شاهد برنامه‌های مناسبتی در شأن شهرستان پارس آباد باشیم.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید