اخبار

برگزاری جزء خوانی قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان

برگزاری جزء خوانی قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری جزء خوانی قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان در مصلی های استان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی از برگزاری جزء خوانی قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان در مصلی های استان خبر داد و گفت: جزءخوانی قرآن کریم در مصلی های استان یکی از برنامه های قرآنی ممتاز است که با استقبال خوب مردم ولایی استان روبرو می شود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتب و محصولات قرآنی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان در مصلی اردبیل از یکم تا سی رمضان اظهار داشت: ماه مبارک رمضان ماه تذکیه نفس و نزدیکی به عبودیت هست و انس با قرآن کریم یکی از راه های خوب برای نوجوانان و جوانان برای فراگیری علوم دینی و اخلاقی است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اعلام این مطلب که برپایی نمایشگاه کتب قرآنی یک سنت همه ساله به مناسبت ماه مبارک رمضان است، بیان کرد: علاقمندان معارف قرآنی استقبال خوبی از این نمایشگاه دارند و تلاش می شوند تا محصولات متنوع قرآنی به ویژه در حوزه نرم افزاری نیز برای نوجوانان و جوانان پیش بینی شود.

سید ناصر اسحاقی با بیان اینکه طرح «بشرا» نیز برای اولین بار در مصلی اردبیل قبل از ویژه برنامه جزخوانی قرآن کریم برگزار خواهد شد، افزود: این برنامه با هدف معرفی قاریان نوجوان به عموم مردم است.

وی در ادامه افزود: برای یادگیری معارف اخلاقی ممتاز نیازمند حضور در محافل ترویج چنین مفاهیم دینی هستیم و این فرصت مغتنمی برای نوجوانان و جوانان است.

اسحاقی، یادآور شد: البته مراسم های قرآنی مردمی در سطح مساجد نیز با مشارکت مردم برگزار می شود و امیدواریم انسجام این برنامه های قرآنی در ماه مبارک رمضان بیشتر شود.

 

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید