اخبار

مراسم عصر شعر مقاومت در مشگین شهر

مراسم عصر شعر مقاومت در مشگین شهر
بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر، مراسم «عصرشعرمقاومت» با موضوع نقد و بررسی آثار ادبی شعر مقاومت در انجمن شعرو ادب مشگین شهر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، بمناسبت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر، روز ایثار و مقاومت مراسم « عصرشعرمقاومت » با موضوع نقد و بررسی آثار ادبی شعر مقاومت و باحضور شعرای شهرستان و دوستداران فرهنگ وهنر در انجمن شعرو ادب مشگین شهر برگزارشد.

این مراسم که به همت دفتر انجمن شعر وادب اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان مشکین شهر و با مشارکت کانون بسیج هنرمندان برگزار گردید که شاعران حاضر، اشعار خویش در وصف سوم خرداد و دلاورمردان عرصه ایثار و شهادت  قرائت نموده و سپس در حضور کارشناسان انجمن  ادبی مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

محمدرستمی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان مشکین شهر درحاشیه این برنامه ضمن تبریک سالروز آزادی خرمشهر و گرامیداشت روز سوم خرداد و تقدیر و تشکر از حضور ارزشمند شعرای شهرستان اظهار امیدواری نمود با برگزاری چنین برنامه هایی و آفرینش آثار ارزشی در حوزه ایثار و شهادت ،گامی مهم در جهت انتقال ارزشهای دفاع مقدس به  جوانان علاقمند در این حوزه باشیم.    

۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید