اخبار

اجرای طرح «قصه های قرآنی» در کانون های مساجد اردبیل

اجرای طرح «قصه های قرآنی» در کانون های مساجد اردبیل
مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اردبیل از اجرای طرح «قصه های قرآنی» در کانون های منتخب مساجد شهرستان اردبیل خبر داد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، نادر سقاء در جلسه شورای اداری ستاد از اجرای طرح «قصه های قرآنی» در کانون های منتخب مساجد شهرستان اردبیل خبر داد و گفت: طرح «قصه های قرآنی» با هدف ارائه جلوه های هنری قصص قرآنی و جذابیت بخشی به برنامه های قرآنی در کانون های منتخب مساجد شهرستان اردبیل برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این طرح با مشارکت کانون های مساجد و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان در راستای همیاری در برنامه های فرهنگی و قرآنی در ماه مبارک رمضان برگزار و تا پایان سال جاری نیز ادامه خواهد داشت. 

مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اردبیل، با اشاره به اینکه مربیان کانون پرورش فکری با تجربه و مسلط در قصص قرآنی حضور دارند، افزود: ایجاد زمینه درک و تدبر در قرآن کریم و جذب نوجوانان و جوانان به برنامه های قرآنی از دیگر اهداف این طرح است.

سقاء ادامه داد: ایجاد پیوست های هنری برای برنامه های فرهنگی و قرآنی از مهمترین رسالت های کانون های مسجد است که این طرح نیز در این راستا انجام می شود.

وی، خاطر نشان کرد: آیه های منتخب در برنامه های جمع خوانی به عنوان سوژه تعریف این قصص قرآنی توسط مربیان کانون پرورشی خواهد بود که جوانان و نوجوانان را با تفاسیر و مفاهیم قرآنی بیشتر آشنا می کند.

 مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان، تاکید کرد: در صورت رضایت عمومی فعالان کانون های مساجد از این برنامه هنری تلاش خواهد شد تا زمینه حضور مربیان بیشتر در مساجد استان فراهم شود.

۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید