اخبار

تعامل سازنده نهاد کتابخانه های عمومی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل

تعامل سازنده نهاد کتابخانه های عمومی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل
در دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان اردبیل بر تعامل سازنده این دو دستگاه فرهنگی تأکید گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، داریوش سفیدی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل ضمن تبریک انتصاب پروانه رضاقلیزاده به سمت مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان اردبیل، بر تعامل سازنده میان دستگاههای فرهنگی در ارتقای فرهنگی استان تأکید کرد.

وی با اشاره به اهداف مشترک نهاد کتابخانه های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این دو دستگاه به عنوان بازوی توانمند در کنار یکدیگر هستند و فعالیت ها و نقش هر کدام بصورت مکمل یکدیگر بوده و تعامل و همکاری این دو نهاد باعث تسریع توسعه فرهنگی استان خواهد گشت.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان اردبیل نیز در این دیدار گفت: فرهنگ و ارشاد اسلامی و نهاد کتابخانه‌های عمومی از یک خانواده هستند و در مسیر ترویج  و پیشرفت فرهنگی با همکاری یکدیگر می توان به نتیجه مثمر ثمر رسید.

پروانه رضا قلیزاده ضمن تقدیر از حسن نظر فرهنگ و ارشاد اسلامی به نهاد کتابخانه های عمومی استان افزود: ارتقای خدمات کتابخانه ای و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه، نیازمند همکاری و تعامل نهاد کتابخانه های عمومی با فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید