اخبار

افتتاح نمایشگاه کتاب در شهرستان مشکین شهر

افتتاح نمایشگاه کتاب در شهرستان مشکین شهر
نمایشگاه کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشکین شهر و با همکاری شهرداری در محل هتل آریس شهرستان مشکین شهر افتتاح شد

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، نمایشگاه کتاب به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشکین شهر و با همکاری شهرداری، انتشارات خلاق تهران، نمایشگاه و فروشگاه کتاب، با حضور معاونت محترم سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و جمعی از مسئولین شهرستان، در محل هتل آریس افتتاح گردید.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین شهر در خصوص عناوین ارائه شده در نمایشگاه گفت: 1500 عنوان کتاب و 65 هزار جلد از 65 ناشر کشوری با موضوعات اجتماعی، مذهبی، تاریخی و علمی، داستان، کودک و نوجوان و... دراین نمایشگاه ارائه شده است

محمد رستمی افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی و دسترسی آسان شهروندان و دوستداران کتاب به کتب مورد علاقه ایشان در شهرستان است.

وی در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از همکاری شهرداری و مدیریت محترم هتل اریس و انتشارات خلاق در برپایی این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از تاریخ 29/3/98 لغایت 29/4/98 از ساعت 9 صبح الی 9 شب بمدت یک ماه جهت بازدید وتهیه کتاب مورد نیاز دوستداران کتاب و کتابخوانی با تخفیف50 درصد در محل هتل آریس دایر می باشد.

 

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید