اخبار

دهۀ کرامت و همدردی با جامعه به رسم اهل بیت (ع)

دهۀ کرامت و همدردی با جامعه به رسم اهل بیت (ع)
سید ناصر اسحاقی گفت: دهه کرامت فرصتی برای همدردی با جامعه به رسم اهل بیت(ع) است

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، نشست شورای هماهنگی گرامیداشت دهه کرامت با حضور سید ناصر اسحاقی حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و مدیران و مسئولین دستگاههای اجرائی استان برگزار گردید.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در این نشست گفت: حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(ص) دو بزرگواری هستند که ایران اسلامی را به حرم اهل بیت(ع) تبدیل ساخته اند و مایۀ خیر و برکت و معنویت برای ملت ایران هستند.

وی افزود: دهۀ کرامت، مناسبت و فرصتی بسیار اثربخش و معنوی برای جامعه ما به وجود آورده و به واسطۀ این دهه، معنویت و انگیزشی الهی در جامعه رونق گرفته است بنابراین باید برنامه های این دهه با شکوهمندی و جلوۀ خاصی برگزار گردد

سید ناصر اسحاقی بیان کرد: شعار دهه کرامت امسال به مسئلۀ مهم کشوری یعنی مهربانی به رسم اهل بیت(ع) معطوف گشته است که با مدنظر قرار دادن این مؤلفه، در حیطۀ همدردی با کل جامعه و بخصوص مناطق سیل زده یک خیزش شکل گیرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین تصریح کرد: برنامه ها و جشن های دهه کرامت نباید از رنگ و بوی مردمی خارج گردد همانطوری که طبق روال سالهای قبل، بصورت خودجوش و مردمی و به نحو احسن برگزار میگردد و در این راستا دستگاهها نیز به عنوان پشتیبانی کننده این حرکت های خودجوش مردمی باید فعال گشته و حمایت کنند.

۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید