اخبار

مبارزه با اعتیاد در قلب فرهنگی اردبیل

مبارزه با اعتیاد در قلب فرهنگی اردبیل
نمایشگاه عکس «دایان» به مناسبت روز جهانی مبارزه با اعتیاد در پیاده را عالی قاپوی اردبیل برپا شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در حاشیه آیین افتتاح نمایشگاه دایان گفت: نمایشگاه تخصصی و آموزشی پیشگیری از اعتیاد «دایان» به مناسبت روز جهانی مبارزه با اعتیاد با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل در پیاده‌راه اَسفریس عالی قاپو برپا شد.

سید ناصر اسحاقی افزود: «دایان» فرصتی برای فرهنگ‌سازی و هشدار عمومی به خانواده‌ها در خصوص معضل اعتیاد به عنوان آسیب جدی اجتماعی است.

وی ادامه داد: حدود 70 قطعه عکس تأثیرگذار از هنرمندان برجسته با موضوع اعتیاد و مبارزه با این ناهنجاری اجتماعی در این محل به نمایش گذاشته شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل اضافه کرد: در حاشیه این نمایشگاه، از سوی گروه‌های نمایشی، تئاتر خیابانی با همین موضوع اجرا خواهد شد که با توجه به ازدحام بیشتر مردم در ساعات شامگاهی اجراها بیشتر در این زمان صورت می‌گیرد، اما نمایشگاه عکس از صبح تا شب در معرض دید عموم است.

اسحاقی تصریح کرد: پیاده‌راه اَسفریس در عالی قاپوی اردبیل، یکی از محل‌های پرتردد مسافران و همشهریان است؛ لذا ظرفیت بالایی برای فعالیت‌های فرهنگی دارد.

۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید