اخبار

بورس و شکوفایی اقتصاد فرهنگ و هنر در استان اردبیل

بورس و شکوفایی اقتصاد فرهنگ و هنر در استان اردبیل
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های بورس و آگاهی بخشی به جامعه، حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر در استان اردبیل شکوفا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل،  مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار کشور با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در خصوص سومین دوره جشنواره بورس و رسانه دیدار و گفتگو کرد.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار کشور در این دیدار گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای هم افزایی و همکاری بیشتر و بهتر با رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری و تقدیر و تشکر از فعالان عرصه رسانه، اقدام به برگزاری سومین دوره جشنواره بورس و رسانه در سطح ملی نموده است.

یاسر فلاح افزود: ارتقاء فرهنگ سرمایه‌گذاری بر پایه ارزش های اسلامی و ایرانی، تجلیل از نقش خبرنگاران در هم‌افزایی حوزه‌های مالی و سرمایه‌ای، افزایش نقش رسانه‌ها در جامعه پذیری شهروندان در عرصه‌های گوناگون مالی و سرمایه‌ای و همچنین ارتقای سواد مالی جامعه از طریق تقویت زمینه های اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی در زمینه بازار سرمایه از مهمترین اهداف سومین دوره جشنواره بورس و رسانه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نیز گفت: با توجه به اینکه شعار امسال نیز از سوی مقام معظم رهبری، سال رونق تولید نامگذاری شده است حمایت از کالاهای ایرانی و رونق تولید داخلی  از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سید ناصر اسحاقی افزود: همچنین در شرایط فعلی کشور که با تحریم های مختلفی روبه رو شده است باید به گونه ای عمل نماییم که از ظرفیت های مختلف و بخصوص بورس در راستای شکوفا شدن اقتصاد استفاده نماییم.

وی همچنین تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های بورس و آگاهی بخشی به جامعه، حوزه اقتصاد فرهنگ و هنر استان نیز  شکوفا خواهد شد.

لازم به ذکر است نشست تخصصی بورس و رسانه با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار کشور و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برای خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای استان برگزار گردید.

۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید