اخبار

نشست تخصصی بورس و رسانه برای فعالین رسانه ای استان اردبیل

نشست تخصصی بورس و رسانه برای فعالین رسانه ای استان اردبیل
در راستای برپایی سومین جشنواره بورس و رسانه، کارگاه تخصصی بورس و رسانه با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار کشور و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برای فعالین رسانه ای استان اردبیل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل،  در راستای برپایی سومین جشنواره بورس و رسانه، کارگاه تخصصی بورس و رسانه با همکاری سازمان بورس و اوراق بهادار کشور و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برای فعالین رسانه ای استان اردبیل ، با سخنرانی یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس برگزار گردید.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار کشور در این کارگاه گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار در راستای هم افزایی و همکاری بیشتر و بهتر با رسانه های مکتوب، دیداری و شنیداری و تقدیر و تشکر از فعالان عرصه رسانه، اقدام به برگزاری سومین دوره جشنواره بورس و رسانه در سطح ملی نموده است.

یاسر فلاح افزود: ارتقاء فرهنگ سرمایه‌گذاری بر پایه ارزش های اسلامی و ایرانی، تجلیل از نقش خبرنگاران در هم‌افزایی حوزه‌های مالی و سرمایه‌ای، افزایش نقش رسانه‌ها در جامعه پذیری شهروندان در عرصه‌های گوناگون مالی و سرمایه‌ای و همچنین ارتقای سواد مالی جامعه از طریق تقویت زمینه های اطلاع رسانی و فرهنگ‌سازی در زمینه بازار سرمایه از مهمترین اهداف سومین دوره جشنواره بورس و رسانه است.

وی در ادامه این کارگاه، به مزایای سرمایه گذاری در بازار سرمایه اشاره کرده و اظهار داشت: سرمایه گذاری در بازار سرمایه نسبت به بازارهای موازی در بلندمدت، بازدهی بالاتری دارد چراکه این بازار، مولد است و تولید در آن جریان دارد. برخلاف بازارهایی نظیر ارز، طلا و سکه که رشد قیمت ها می تواند موجب مختل شدن بخش هایی از اقتصاد کشور گردد، پویایی در این بازار محرک چرخش چرخ های اقتصاد کشور خواهد شد.

۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید