اخبار

برگزاری نشست داستان نویسی در شهرستان سرعین

برگزاری نشست داستان نویسی در شهرستان سرعین
با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتابخانه عمومی شهرستان سرعین و حوزه هنری استان اردبیل نشست داستان نویسی در این شهرستان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، نشست داستان نویسی با حضور سید محمود مهدوی و با استقبال داستان نویسان شهرستان سرعین در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی این شهرستان برگزارشد.

در ابتدای این نشست سعید دست افشان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین ضمن قدردانی از همکاری مسئولین کتابخانه عمومی شهرستان سرعین و حوزه هنری استان اردبیل در برگزاری این نشست گفت: داستان نویسان شهرستان سرعین ظرفیت های قابل توجهی در حوزه داستان نویسی دارند و فراهم کردن شرایطی برای برگزاری این گونه نشست ها قطع به یقین دستاوردهای ارزشمندی خواهد داشت.

دست افشان افزود: تشکیل انجمن داستان نویسان شهرستان سرعین در راستای سازماندهی هرچه بیشتر دوره ها و کارگاههای داستان نویسی با حضور اساتید مطرح استانی و کشوری و همچنین شناسایی توانمندی های داستان نویسان شهرستان از اصلی ترین اهداف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان است.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سرعین ضمن ابراز امیدواری، استقبال داستان نویسان این شهرستان را در استمرار این نشست ها ضروری عنوان کرد و زمینه ای برای برگزاری دوره های مختلف داستان نویسی در شهرستان دانست.

در ادامه این نشست محمود مهدوی به بیان مباحثی در زمینه سوژه یابی و نوع دیدن، شنیدن و توجه عمیق یک  داستان نویس و جرقه ذهنی در داستان نویسی پرداخت

 تمرین عملی داستان نویسی و خوانش و نقد و بررسی آثار هنرجویان حاضر ازبخش های دیگر این جلسه بود

گفتنی است جلسه دوم این نشست با طرح مباحث دیگر از داستان نویسی پیش از ظهر روز چهارشنبه 12 تیرماه 1398 در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهرستان سرعین  برگزار می شود.


۱۲ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۳۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید