اخبار

یازدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب در استان اردبیل

یازدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب در استان اردبیل
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: یازدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب با شعار "کتاب، همنشین دلنشین" از سوی کتابفروشی های عضو این طرح در استان اردبیل قابل دریافت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، یازدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب «تابستانه کتاب ٩٨» نام گرفته و از سوی کتابفروشی‌های سراسر کشور قابل دریافت است.

به گفته سید ناصر اسحاقی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل،  این طرح با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» از طرح‌های حمایتی وزارت فرهنگ از صنعت نشر کشور است که با هدف  رونق بازار کتاب به لحاظ حمایت از کتابفروشی‌ها، گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی، تقویت اقتصاد صنعت نشر و تقویت حلقه توزیع و فروش اجرا می‌شود.

در «تابستانه کتاب ٩٨» تسهیلاتی در قالب یارانه خرید کتاب از طریق کتابفروشی‌ها مستقیماً به خریداران کتاب تعلق می‌گیرد و به این منظور 25درصد تخفیف خرید برای کتاب‌های تألیفی و 15درصد برای کتاب‌های ترجمه‌ای اختصاص یافته است.

برای پیوستن به طرح توزیع یارانه کتاب، کتابفروشی‌های سراسر کشور می‌توانند  به سایت tarh.ketab.ir  مراجعه و اقدام به ثبت نام کنند.

طرح «تابستانه کتاب ٩٨» از 25 تیر تا 3 مرداد در استان‌های سراسر کشور و در شهر تهران از 27 تیر تا 3 مرداد اجرایی می‌شود.

۱ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید