اخبار

شب فرهنگ و هنر شهرستان‌های استان اردبیل در پاسداشت هفته استان

شب فرهنگ و هنر شهرستان‌های استان اردبیل در پاسداشت هفته استان
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری شب فرهنگ و هنر شهرستان‌های استان با موضوع موسیقی و شعر در اردبیل به مناسبت هفته استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، با اشاره به برگزاری شب‌های فرهنگ و هنر شهرستان‌های استان اردبیل، گفت: شب فرهنگ و هنر شهرستان‌های استان فرصتی است برای تبادل و تعامل بین شهرستان، شهروندان و مسئولین استان برای معرفی پتانسیل‌های فرهنگی و هنری و همچنین این شب‌ها می‌تواند به برگزاری برنامه‌های مختلف در رشته‌های گوناگون نظیر هنرهای تجسمی، خوشنویسی، نمایشگاه‌های عکس، نمایشگاه کتاب، معرفی مفاخر، داستان، فیلم و... نیز بپردازد.

وی افزود: این دوره از شب‌های فرهنگی و هنر به شعر و موسیقی خواهد پرداخت که به دعوت دبیرخانه ستاد هفته اردبیل و با هماهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و فرمانداران و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ها، برای هر شهرستان یک روز در نظر گرفته شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: هر شهرستان با هماهنگی قبلی و ارائه ریزبرنامه، جمعی از شعرا و نوازندگان خود را به اردبیل اعزام می‌کند و تعیین مجری، شعرا و هنرمندان موسیقی بر عهده خود شهرستان بوده و تا حد امکان در انتخاب اشعار و قطعات موسیقی باید مناسب هفته استان اردبیل و مکتب صفویه باشد.

اسحاقی عنوان کرد: پنجم تا نهم مرداد برنامه‌ها راس ساعت ۱۹ شروع و ساعت ۲۱ به پایان می رسد و میزبان اجرای این برنامه‌ها، نگارخانه خطایی مجموعه شیخ صفی اردبیل است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری چنین برنامه‌های فرهنگی به خصوص در هفته استان اردبیل، در راستای رشد و توسعه فرهنگی و هنری استان مثمر ثمر واقع شویم و بتوانیم فرهنگ و هنر استان اردبیل را برای همگان نمایان کنیم.

5مردادماه، شهرستان خلخال، ساعت 19-21 نگارخانه خطایی

6مردادماه، شهرستان مشگین شهر، ساعت 19-21 نگارخانه خطایی

7مردادماه، شهرستان پارس آباد، ساعت 19-21 نگارخانه خطایی

8 مردادماه، شهرستان بیله سوار، ساعت 19-21 نگارخانه خطایی

9مردادماه، شهرستان نمین، ساعت 17-19 نگارخانه خطایی

9مردادماه، شهرستان سرعین، ساعت 19-21 نگارخانه خطایی

 

۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید