اخبار

کنسرت کارگاهی آموزشگاه موسیقی گونش بمناسبت هفته فرهنگ و هنر مشگین شهر

کنسرت کارگاهی آموزشگاه موسیقی گونش بمناسبت هفته فرهنگ و هنر مشگین شهر
کنسرت کارگاهی آموزشگاه آزاد موسیقی گونش با حضور علاقمندان موسیقی، هنرمندان و با استقبال هنرآموزان در منطقه گردشگری پل معلق مشکین شهر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، کنسرت کارگاهی آموزشگاه آزاد موسیقی گونش با حضور علاقمندان موسیقی، هنرمندان و با استقبال هنرآموزان توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین شهر در منطقه گردشگری پل معلق برگزار گردید.

در این کارگاه نوآموزان هنر موسیقی، توانایی های خود را به اجرا گذاشته و موسیقی­های مختلف آموزشی از جمله؛ تکنوازی  ناغارا، قوپوز، سه تار، گیتار، تارآذربایجانی، سنتور، پیانو و موغام از جمله برنامه های اجرا شد که با استقبال و تشویق خانواده های هنرآموزان  مواجه شد.

محمدرستمی رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان مشکین شهر هدف از برگزاری کنسرت کارگاهی توسط هنرجویان نوآموز را تربیت نسل جدید، با هدف آموزش علمی و مطلوب هنرجویان و ایجاد خودباوری و انگیزه در بین هنرآموزان در راستای احیای موسیقی های فاخر و تأثیرگذار در آینده عنوان نمودند.

وی ابراز امیدواری کرد با حمایت و همکاری مسئولان وخانواده ها بتوانیم گامهای اساسی را در زمینه آموزش هنر موسیقی وي ادگیری علمی آن در شهرستان برداریم.

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید