اخبار

تجلیل از فعالان رسانه ای وخبرنگاران شهرستان مشکین شهر

تجلیل از فعالان رسانه ای وخبرنگاران شهرستان مشکین شهر
مراسم تجلیل از فعالان رسانه ای وخبرنگاران شهرستان مشکین شهر برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، همزمان با سالروز شهادت محمود صارمی که به عنوان روز خبرنگار نامگذاری شده است مراسم تجلیل از فعالان رسانه ای و خبرنگاران با حضور مسئولین ، جمعی از فعالان عرصه خبر، اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار شد.

صمدی فرماندار مشگین شهر ضمن تبریک روز خبرنگار با اشاره به جایگاه خبرنگاران بر لزوم حمایت از آنان تأکید کرد.

وی افزود: خبرنگاران و اصحاب رسانه باید اخلاق حرفه ای و شأن اجتماعی خود را در همه حال، حفظ و از جنجال آفرینی و شکستن حریم خصوصی مردم و مسئولان پرهیز کنند.

محمد رستمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین‌شهر نیز در این جلسه، ضمن عرض خیر مقدم برای حضار و گرامیداشت روز خبرنگار و تقدیر از حضور اهالی رسانه و مطبوعات از کوشش و فعالیت آنها در جهت آگاهی بخشی و تنویر افکار عمومی و بالابردن سطح معلومات و دانش مردم در زمینه های  مختلف بعنوان یکی از ارکان مهم دموکراسی تشکر و قدردانی کرد. 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین‌شهر در پایان تصریح کرد: خبرنگاران به لحاظ شرایط شغلی می توانند فضایی را ترسیم نمایند که امید بخش، آرام و بانشاط  باشد و یا فضایی را به تصویر بکشند که منجر به  افول اخلاق و معنویات در جامعه شود.

 در ادامه خبرنگاران و اصحاب رسانه حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات خویش پرداختند و در پایان این مراسم از صاحبان قلم، رسانه و همچنین پیشکسوتان این عرصه با اهداء لوح تقدیر و هدایا تجلیل به عمل آمد.

 

۱۹ اَمرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید