اخبار

برگزاری جشن غدیر و مراسم روز جهانی عکاسی در مشگین شهر

برگزاری جشن غدیر و مراسم روز جهانی عکاسی در مشگین شهر
جشن عید سعید غدیر خم و مراسم تجلیل از هنرمندان رشته عکاسی همزمان با روز جهانی در محل موزه عکس و سینما مشگین شهر برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، جشن عید سعید غدیر خم و مراسم تجلیل از هنرمندان رشته عکاسی همزمان با روز جهانی عکاسی با حضور فرماندار و سایر مسئولان محلی و استقبال پرشور هنرمندان و پیشکسوتان اصحاب فرهنگ و هنر با همکاری موسسه رویای خیاو هنر در محل موزه عکس و سینما مشگین شهر برگزار شد.

محمدرستمی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مشگین شهر در این مراسم ضمن تبریک عید سعید غدیر خم، حضرت علی(ع) را مظهر عدل و عدالت عنوان نمود و در خصوص عدالت علی(ع) سخنانی را ایراد کرد.

وی ضمن تقدیر و قدردانی از فعالیت چشمگیر موسسه فیلمسازی رویای خیاو هنر مشگین شهر در راستای اهداف توسعه فرهنگی و تجلیل از هنرمندان رشته عکاسی اظهار داشت: تکریم و تجلیل هنرمندان در جهت تشویق آنها به خلق آثار ماندگار زمینه ساز رشد و توسعه هنر عکاسی در بین نوجوانان و جوانان را در پی خواهد داشت

اجرای برنامه های متنوع و پخش چندین مستند پرتره از شخصیتهای هنری و تحلیل عکس توسط میهمان ویژه این مراسم استاد جدید الاسلام عکاس برجسته کشوری از دیگر برنامه های این مراسم بود.

در پایان این مراسم از هنرمندان پیشکسوت درحوزه فیلمسازی،تصویربرداری و عکاسی با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید