اخبار

لزوم تعامل و همکاری هرچه بیشتر در جهت تحقق اهداف سازمانی

لزوم تعامل و همکاری هرچه بیشتر در جهت تحقق اهداف سازمانی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: تعامل و همکاری هرچه بیشتر، باعث تحقق اهداف سازمانی می گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، جلسه کارگروه توسعه مدیریت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در خصوص جداسازی خط اتصال سامانه مکاتبات اداری با اینترنت، ایجاد نمایندگی در شهرستان جدیدالتدسیس اصلاندوز و بحث واگذاری ها به بخش خصوصی برگزار شد .

سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند و تشکر و قدردانی از تلاش های بی وقفه همکاران، بر لزوم تعامل و همکاری هرچه بیشتر در جهت تحقق اهداف سازمانی تاکید نمود.

وی افزود: آرشیو و بایگانی اقدامات صورت گرفته از ضروری ترین مسائل بوده و مستندسازی اقدامات و عملکرد و بخصوص جلسات و نشست ها از اهمیت خاصی برخوردار است که باید توجه ویژه ای به آن صورت گیرد.

داریوش سفیدی معاون توسعه مدیریت و منابع فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نیز به تبیین و تشریح عملکرد سازمان پرداخته و گفت:  جلسات کارگروه توسعه مدیریت و گروه های زیرمجموعه آن نیز بصورت منسجم برگزار میگردد و هدف از برگزاری مستمر جلسات، ساماندهی برنامه های سازمانی است.

وی ضمن اعلام گروههای پنج گانه کارگروه توسعه مدیریت ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی های مناسب، شاهد کسب جایگاه شایسته و ارتقاء رتبه سازمان باشیم .

 

۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۲۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید