اخبار

اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اردبیل

اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اردبیل
اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اردبیل، در سالن شیخ صفی الدین استانداری اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، اولین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اردبیل، به ریاست جناب آقای بهروز ندائی؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل در سالن شیخ صفی الدین استانداری اردبیل برگزار شد.

سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و دبیر شورای اطلاع رسانی استان، ضمن خیرمقدم گویی، به ارائۀ دستورالعمل تشکیل، فعالیت و ساختار شورای اطلاع رسانی استانها پرداخت.

وی با اشاره به ضرورت امر اطلاع رسانی صحیح،  گفت: اطلاع دوسویه بین مردم و دولت بسیار ضروریست و همچنین خدمات ارزشمندی که توسط کارگزاران نظام و دولت جمهوری اسلامی ایران به مردم، بخصوص در وضعیت فعلی و جنگ نابرابر و تحمیلی اقتصادی استکبار جهانی به ملت مظلوم ایران، ارائه میگردد باید به صورت موثق و از یک منبع رسمی اطلاع رسانی شود.

 بهروز ندائی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل و رئیس شورای اطلاع رسانی استان، در این نشست گفت: ایجاد ساختاری که علاوه بر محوریت در حوزه سیاستگذاری و هماهنگی در امر اطلاع رسانی صاحب صلاحیت و دارای ضمانت اجرایی باشد بسیار ضرورت داشت که تشکیل شورای اطلاع رسانی با این ساختار، قطعاً راهگشا خواهد بود.

 وی افزود: این شورا و ساختار به منظور ایفای نقش راهبردی و عملی در حوزه مدیریت افکار عمومی و اطلاع رسانی استان، بخصوص در حوزۀ مسائل اقتصادی، باید ورود کند. 

در ادامۀ جلسه، هر یک از اعضاء، به ارائه نظرات و پیشنهادهایشان در خصوص مسائل مورد بحث و بررسی شورای اطلاع رسانی و همچنین روند تشکیل جلسات این شورا پرداختند.

 

۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید