اخبار

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه بمناسبت یوم الله ١٣ آبان

بیانیه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه بمناسبت یوم الله ١٣ آبان
بمناسبت یوم الله ١٣ آبان، اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی و اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه استان اردبیل ، کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اردبیل و انجمن های فرهنگی و هنری استان اردبیل با صدور پیامی ضمن گرامیداشت این روز ، برای شرکت در مراسم راهپیمایی این روز تاریخی اعلام آمادگی کردند.

 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل ، در این بیانیه آمده است :

«یوم الله ١٣ آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است . روز حماسه آفرینی آفتاب فروزان انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) در سالروز تعبیدشان به ترکیه، سالروز تسخیر لانه سست و بی بنیاد جاسوسی آمریکا به دست جوانان غیور ایران اسلامی و فرزندان آفتاب جماران و  روز رویش قلم های دانش در دستان امیدهای کشور و نوپویندگان مسیر دانش و خرد ورزی است. سیزدهم آبان یادآور رخدادهای فراموش نشدنی در تاریخ  انقلاب شکوهمند اسلامی است.تبعید حضرت امام خمینی رحمه‌الله‌علیه به ترکیه در سال ١٣٤٣، کشتار وحشیانه دانش آموزان در اعتراض به دخالت‌های آمریکا  به دست دژخیمان رژیم منحوس پهلوی در سال ١٣٥٧و تسخیر لانه جاسوسی به همت دانشجویان پیرو خط امام در سال ١٣٥٨که از جانب امام امت، انقلابی بزرگتر از انقلاب اول نام گرفت ،هرکدام دلیلی مبرهنی است که این روز به عنوان «یوم الله» خوانده شود و بعداز گذشت سالیانی باز هم مردم باعزت و صلابت ایران بخواهندبازنده نگه داشتن  این روز بر آرمان های همیشگی انقلاب پافشاری کنند.

امروز تربیت یافتگان مکتب اباعبدالله الحسین علیه السلام در سراسر عالم شعارهای مرگ بر آمریکا را نمادی بر عدم ظلم پذیری وعدم  سازش با مستکبران و زورگویان جهان تلقی کرده و بر مبازره همه جانبه با استکبار جهانی تا محو کامل آنان اصرار می ورزند.

امروز ملت های ستمدیده و زیر سلطه بیدار شده اند و با تأسی از انقلاب پیروزمندانه اسلامی ایران به خیزش عظیم براندازی نظام سلطه و به دست گرفتن سرنوشت خود همت گماشته‌اند و حکومت‌های حاکمان دست نشانده غربی را یکی پس از دیگری از اریکه قدرت به زیر می‌کشند. بی تردید رمز بقا و موفقیت  نظام و انقلاب در مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم سلطه ، پایبندی به آرمان های  اصیل اسلام و تبعیت از ولایت فقیه و پیروی از رهنمود های امام خامنه ای(مدظله العالی) و هوشیاری در برابر فتنه گران و وابستگان به دشمنان بوده وملت ایران آنچه را که به این مولفه های بنیادین و مقدس خدشه وارد سازد هیچگاه نپذیرفته و آن را تلاش و حرکت بیهوده دشمنان خود دانسته و در مقابل آن خواهد ایستاد.

 ما کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان  اردبیل، اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه، مدیران و اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان، هنرمندان و اعضای انجمن های فرهنگی و هنری استان ، همگام با تمام ملت ایران در روز١٣ آبان ، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ، بار دیگر با حضور پرشور و انقلابی خود به دنیا اعلام  خواهیم کرد که همچنان بر عهدمان با  خورشید فروزان انقلاب اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) خواهیم ماند  و تحت زعامت ایشان و با الگوی گیری از حضرت سیدالشهدا علیه السلام هیچگاه تسلیم زیاده خواهی مستکبران نخواهیم رفت.

سید ناصر اسحاقی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی

و دبیر شورای فرهنگ عمومی استان اردبیل

۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید