اخبار

ضرورت نیازمندی جامعه به انسان های خدمتگزار

ضرورت نیازمندی جامعه به انسان های خدمتگزار
دکتر مسعود پزشکیان در آئین نکوداشت دکتر محمد برزگر جلالی گفت: جامعه ما اکنون نیازمند انسان‌های خدمتگزاری‌ است که می‌دانند،بلدند، در کشور خود میمانند و خدمت می‌کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در آئین نکوداشت دکتر محمد برزگر جلالی در سخنانی با اشاره به از خودگذشتگی نخبگانی که خدمت به مردم و میهن را بر رفاه خود و دنیاپرستی ترجیح می‌دهند گفت: قدرشناسی از اینگونه افراد کمترین وظیفه هر ایرانی است.

دکتر مسعود پزشکیان افزود: جامعه ما اکنون نیازمند انسان‌های خدمتگزاری‌ است که می‌دانند،بلدند، در کشور خود میمانند و خدمت می‌کنند.

وی ادامه داد: عدم قدردانی و بی‌تفاوتی جامعه در مقابل اینگونه انسان‌ها باعث می‌شود تا زمینه برای در دست گرفتن مسئولیت‌ها ازسوی افراد پست و سواستفاده‌گر و نیز در حاشیه ماندن افراد کاردان و خادم ملت فراهم شود.

وی بیان کرد: جامعه ما به شدت به چنین افرادی که هم دارای ثروت و هم دارای علم و مقام بوده  اما نه تنها برای کسب قدرت و شهرت تمایل ندارند بلکه داشته‌های معنوی و مادی خود را به دیگران بخشش و انفاق می‌کنند، نیاز دارد.

نکوداشت دکتر محمد برزگر جلالی با حضور مسئولان کشوری و استانی در مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل به همت شواری فرهنگ عمومی این استان برگزار گردید.


۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید