اخبار

طرح پاییزه کتاب

طرح پاییزه کتاب
به مناسبت بیست‌و‌هفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طرح «پاییزه کتاب» به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، طرح «پاییزه کتاب» با هدف حمایت از کتابفروشی‌ها به‌ویژه کتابفروشی‌های کوچک در شهرستان‌ها و در راستای تحقق شعار «ایران تهران نیست»، علاوه بر تهران در سراسر کشور نیز برگزار خواهد شد و بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته، کتابفروشی‌های استانی می‌توانند با مراجعه به سایت Tarh.ketab.ir در طرح پاییزه کتاب ۱۳۹۸ ثبت نام کنند.

بنا به اعلام خانه کتاب، کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی، برای تأیید شرکت در طرح پاییزه کتاب نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و تنها با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تأیید و اطلاعات خود را به‌روزرسانی خواهند کرد.

در این طرح  ۲۵ درصد تخفیف برای کتاب‌های تألیفی و ۱۵درصد نیز برای کتاب‌های ترجمه در نظر گرفته شده است و علاقه‌مندان خواهد توانست با ارائه کارت ملی به کتابفروشی‌های عضو طرح پاییزه کتاب، تا سقف یک میلیون ریال کتاب خریداری کنند.

بنا به این گزارش، بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ با مشارکت نهادها و سازمان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

در استان اردبیل نیز کتابفروشی های اورنگ، بهرامی، خیام، دانشجو، دنیز، دکتر بوک، مجتمع فرهنگی ولایت، محقق، مدنیت، نمایشگاه، حکم و مولانا آماده ارائۀ خدمات در طرح پاییزه کتاب به علاقه مندان هستند.

۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید