اخبار

طرح ها و ایده های کتابخوانی روستاهای استان اردبیل

طرح ها و ایده های کتابخوانی روستاهای استان اردبیل
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: طرح ها و ایده های کتابخوانی روستاهای اردبیل در جشنواره دوستدار کتاب حمایت می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، نشست هماهنگی برنامه های ششمین دوره انتخاب و معرفی پایتخت کتاب ایران و جشنواره شهرها، روستاها و عشایر دوستدار کتاب و همچنین نشست هماهنگی سومین دوره جشنواره انتخاب کتاب سال استان اردبیل در سالن شهدای هنرمندان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل برگزار شد.

یاسر محمدپور معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در این نشست گفت: برنامه انتخاب پایتخت کتاب ایران و جشنواره شهرها، روستاها و عشایر دوستدار کتاب از برنامه های فاخر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و در این راستا، برنامه های مختلف کتاب و کتابخوانی در استان اردبیل نیز پیش بینی شده است.

وی افزود: در واقع این برنامه ها، فرصت مناسبی برای استان است که باید با مشارکت فعالان حوزه کتاب و دستگاههای فرهنگی، طرح ها و ایده های این حوزه جمع آوری و ساماندهی گردند.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، تصریح کرد: کشف استعدادهایی که در روستاها و عشایر است و بحث ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی از اهداف اساسی جشنواره شهرها، روستاها و عشایر دوستدار کتاب است.

وی همچنین در خصوص سومین دوره جشنواره انتخاب کتاب سال استان اردبیل نیز گزارشی از روند برگزاری این جشنواره ارائه نموده و خواستار همکاری مناسب فعالین حوزه کتاب و دستگاههای فرهنگی در این خصوص شدند.


۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید