اخبار

ارتقاء سطح بهره وری برنامه های فرهنگی و هنری با رعایت ضوابط و قوانین دستگاه های نظارتی

ارتقاء سطح بهره وری برنامه های فرهنگی و هنری با رعایت ضوابط و قوانین دستگاه های نظارتی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: ارتقاء سطح بهره وری برنامه های فرهنگی و هنری با رعایت ضوابط و قوانین دستگاه های نظارتی تحقق می یابد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی در جلسه بررسی وضعیت کمک به موسسات فرهنگی و هنری که در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد، گفت: افزایش راندمان کاری و ارتقاء سطح بهره وری برنامه های فرهنگی و هنری با رعایت ضوابط و قوانین دستگاه های نظارتی تحقق خواهد یافت.

وی بر ضرورت نظارت بر حسن اجرای قوانین از سوی دستگاه های نظارتی بر فعالیت ها و عملکردهای دستگاه های اجرایی تاکید کرد و افزود: زمانی که در تدوین و اجرای برنامه ها و انجام وظایف محوله معیار، قانون باشد نه تنها در روند انجام برنامه ها و فعالیت ها مشکلی پیش نخواهد آمد بلکه زمینه را برای ایجاد اتحاد و همدلی در پیشبرد اهداف سازمانی فراهم می سازد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل حضور موسسات فرهنگی و هنری را در اجرای برنامه های فرهنگی و هنری این اداره کل ضروری دانست و اظهار داشت: تعامل بین این موسسات با همکاران اداری در انجام برنامه ها، فرایند رسیدن به اهداف مورد نظر را تسهیل خواهد کرد.

 

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید