اخبار

ابلاغ دستورالعمل هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ابلاغ دستورالعمل هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
معاونت قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از برگزاری هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، مهدی طاهری معاون قرآن و عترت با اعلام برگزاری هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان اردبیل، گفت: هدف از برگزاری این آزمون سنجش و ارزیابی کمی و کیفی عملکرد آموزشی موسسات قرآنی، ایجاد انگیزه در میان عموم مردم جامعه برای فراگیری معارف قرآن و عترت، شناسایی و معرفی نخبگان و استعداد های درخشان قرآنی به ویژه در گروه سنی نوجوانان و جوانان، راهبری آموزش های قرآن کریم در موسسات قرآنی است.

وی در ادامه درباره تاریخ برگزاری این آزمون افزود: این آزمون در بهمن ماه امسال در4 گروه امتحانی(ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، معارف اهل بیت(ع)، حفظ قرآن کریم، آموزش های الکترونیکی) و در 15رشته به همت معاونت قرآن و عترت برگزار خواهد شد؛ لذا علاقمندان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی به آدرسwww.quranedu.ir از مورخ98/8/12 لغات98/9/12 جهت ثبت نام اقدام کنند.

لازم به ذکر است زمان برگزاری آزمون رشته های الکترونیکی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 25 و 26 دی ماه و رشته های کتبی روز پنج شنبه 3 بهمن ماه خواهد بود.

 

۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید