اخبار

«عمارت فیروزه» در اردبیل اجرا می شود

«عمارت فیروزه» در اردبیل اجرا می شود
از 23تا 30 آذر «عمارت فیروزه» در اردبیل اجرا می شود

به گزارش  روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل،  نمایش«عمارت فیروزه» که حضوری موفق در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل داشته است، روزهای بیست و سوم تا سی ام آذر به صحنه می رود.

 ابراهیم عادل نیا، روزهای  بیست و سوم تا سی ام، نمایش«عمارت فیروزه»  در تالار شمس عطار اردبیلی مجتمع فرهنگی و هنری فدک شهر اردبیل به اجرا در می آورد. در این نمایش که نوشته و کار ابراهیم عادل نیاست، نادر مهدیلو، غفور ملکی، لیلا قدیریان، صادق مولایی وحسن رشیدی ایفای نقش می کنند.

در «عمارت فیروزه»، مهدی نظری، رضا پزشکی، محمدرضا عرفانی، فرناز خدایی، حامد حیدری، فرناز فتح الهی، فاطمه اجاقی، پروین فتح الهی، عطا ملکی، مبینا حوادخانی،  شادی بزازی، شبنم عظیمی و احسان بابایی به عنوان عوامل صحنه و اجرایی حضور خواهند داشت.

 این نمایش پیش از این در روزهای سی ام مهر تا چهارم آبان در پلاتوی استاد نجفلوی اردبیل به صحنه رفته است و در بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل هم در روز بیست و نهم آبان در تالار شمس عطار اردبیلی مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برای هنرمندان و گروه های شرکت کننده در جشنواره به اجرا در آمده است.

 در آیین اختتامیه بیست و هفتمین جشنواره تئاتر استانی اردبیل،نادر مهدیلو و غفور ملکی به خاطر بازی در این نمایش مورد تقدیر قرار گرفتند و لیلا قدیریان و صادق مولایی جایزه بازیگری جشنواره را دریافت کردند. پروین فتح الهی، فرناز فتح الهی، فرناز خدایی و ابراهیم عادل نیا در این جشنواره جوایز آفیش و بروشور، طراحی صحنه و نمایشنامه نویسی را در این جشنواره به خود اختصاص دادند.


۱۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید