اخبار

رویداد ملی «فهما» نماد کارآمدی کانون های مساجد است

رویداد ملی «فهما» نماد کارآمدی کانون های مساجد است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: رویداد ملی «فهما» نماد کارآمدی کانون های مساجد است و توانسته فعالیت های فرهنگی، قرآنی، اجتماعی و هنری کانون ها در سطح محلات به خوبی نمایش دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی گفت: رویداد ملی «فهما» نماد کارآمدی کانون های مساجد است و توانسته فعالیت های فرهنگی، قرآنی، اجتماعی و هنری کانون ها در سطح محلات به خوبی نمایش دهد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: انتخاب استان های برتر در زمینه فعالیت های کانون های مساجد یک رقابت خوب در بین فعالان این عرصه است تا بتوانند الگوهای مناسب را در کشور برای برنامه های فرهنگی معرفی کنند.

وی خاطر نشان کرد: بازتاب فعالیت های فرهنگی بیش از 540 کانون فرهنگی هنری در مساجد استان اردبیل می تواند دلگرمی بزرگی برای نهادهای فرهنگی در همکاری با مساجد باشد.

اسحاقی یادآور شد: باید تلاش شود تا این رقابت فرهنگی حس حضور نوجوانان و جوانان در مساجد را افزایش دهد و شاهد تحول اساسی در برنامه های اجرایی کانون ها باشیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: کانون های مساجد استان اردبیل تلاش های خوبی در سطح محلات برای تداوم برنامه های فرهنگی دارند و بازتاب مناسب آن را در فضای مجازی و به عینه قابل مشاهده است و ساکنان محلات نیز همراهی خوبی با آنها دارند.

این مقام مسئول عنوان کرد: البته تاکنون طبق رده بندی شهرستان بیله سوار از سایر شهرستان ها پیشتاز است و امیدواریم مدیران کانون ها سایر شهرستان ها بتوانند بازتاب مناسبی از فعالیت های فرهنگی خود ارائه دهند

اسحاقی اظهار داشت: تبادل افکار و طرح در برنامه های فرهنگی می توانند از دیگر مزیت های این طرح برای اجرا در سایر مساجد باشد که باید این به مقوله نیز به خوبی دقت شود.


۲۶ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید