اخبار

برگزیدگان نخستین جشنواره استانی فیلم، فیلمنامه و عکس شورابیل

برگزیدگان نخستین جشنواره استانی فیلم، فیلمنامه و عکس شورابیل
نخستین جشنواره استانی فیلم، فیلمنامه و عکس شورابیل با معرفی برگزیدگان پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، نخستین جشنواره فیلم، فیلمنامه و عکس شورابیل با هدف معرفی شورابیل بعنوان پایگاه گردشگری و فرهنگی همچنین کشف و شناسایی توانمندی‌های موجود در عرصه ملی و استان و تشویق سینماگران و عکاسان عرصه فیلم به ابتکار و نو آفرینی در پرداختن به مضامین اخلاقی و موضوعات شهروندی برگزار گردیده بود با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.

برگزیدگان جشنواره به شرح ذیل می باشد:

دیپلم افتخار بخش فیلمنامه به همراه جایزه نقدی اهداء گردید به:

شیدایی به نویسندگی آرمین دانشور در بخش انیمیشن

ماهی ها نمی میرند به نویسندگی علی محمدی در بخش داستانی

زیبای بیکران به نویسندگی سعید سببی در بخش انیمیشن

مرا ببین به نویسندگی مریم نیکنام در بخش داستانی

چرخ فلک به نویسندگی حسین حبیبی اصل در بخش داستانی

گذر زمان به نویسندگی زهره حضرتی در بخش انیمیشن

همچنین جایزه ویژه طرح امید شامل دیپلم افتخار و جایزۀ نقدی اهداء گردید به غلامرضا سرمدیان و زهرا قهرمان پور.

بخش عکس:

تقدیر بخش غیرحرفه ای شامل دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهداء گردید به: مصطفی حمزه ای، حامد محمدنیا و سید هادی سید ترابی.

همچنین دیپلم افتخار نگاه ویژه به شورابیل به همراه جایزه نقدی اهداء گردید به علی موسوی، دریا انگورانی، بهرام ابراهیم خلیلی و سعید رضا زاده.

بخش اردوی خیابانی:

دیپلم افتخار بخش حرفه ای خیابانی اهداء گردید به نسرین نوایی

دیپلم افتخار بخش آماتور اردوی خیابانی اهداء گردید به صبا میرزاحسینی

همچنین دو عکس از نگاه شهردار انتخاب گردید که دیپلم افتخار و جایزه نقدی در بخش حرفه ای از نگاه شهردار اهدائ گردید به سعید رضازاده و دیپلم افتخار و جایزه نقدی در بخش غیرحرفه ای از نگاه شهردار اهداء گردید به لیلا فیضی.

بخش فیلم:

بخش استعداد جوان؛ دیپلم افتخار و جایزه نقدی اهداء گردید به فیلم بدون عنوان ساختۀ آیدا شکرزاده، فیلم من بنیامین 10 ساله ساختۀ بنیامین عباس زاده و فیلم دایره ساختۀ امیرمحمد توفان.

در بخش کارگردانی، فیلم و فیلمنامه دیپلم افتخار و جایزۀ نقدی اهدا گردید به:

فلیم جدول ضرب ساختۀ زهرا پسندی

فیلم دریاوار ساخته آرمین دانشور

فیلم مهلکه ساخته مریم صبوری

فیلم قرمز ساخته زهره حضرتی

فیلم آرزو ساخته امیرحسین موسوی

فیلم دریاوار ساخته بهنام اسداللهی

فیلم استیج ساخته فیاض بهرام

فیلم دماغ ساختۀ هما ولی زاده

لازم به ذکر است دیپلم افتخار نفر اول فیلمنامه اهداء گردید به فیلمنامه رنگین کمان نوشتۀ فیاض بهرام

دیپلم افتخار عکس حرفه ای برگزیده اهداء گردید به الهام پرتوی

دیپلم افتخار کارگردانی در بخش فیلم اهداء گردید به فیلم آی ناز ساخته مهدی شاداب

دیپلم افتخار تصویربرداری اهداء گردید به فیلم بدتر از باور یک رویا، آرمین دانشور

دیپلم افتخار بخش داستانی اهداء گردید به فیلم ایگو ساخته یاشار فرجی

دیپلم افتخار بخش انیمیشن اهداء گردید به فیلم مگس ساخته محسن جعفری

دیپلم افتخار بخش مستند اهداء گردید به فیلم موزیک ساخته داور نجفی.

تقدیر از خبرگزاری های تدثیرگذار در درج اخبار جشنواره:

دیپلم افتخار به همراه هدیه نقدی اهداء گردید به سیفعلی موسی زاده از خبرگزاری ایرنا، سینا بندعلی زاده(خبرنگار)، شهرام جباری(خبرنگار)، مصطفی آمون از خبرگزاری فارس و بهنام کمالی از نشریه ساوالان سؤزی.

 


۲۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید