اخبار

مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه نقاشی در شهرستان نیر

مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه نقاشی در شهرستان نیر
تجلیل از برگزیدگان مسابقه نقاشی با موضوع نماز شهرستان نیر در سالن مجتمع الغدیر نیر برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقه نقاشی با موضوع نماز شهرستان نیر در سالن مجتمع الغدیر نیر برگزار شد.

در این مراسم فرماندار نیر اظهار داشت: با توجه به هجمه های فرهنگی دشمنان و جنگ نرم توجه به مقوله نماز و سایر شعائر مذهبی از اولولیتهایی می باشد که می تواند حملات فرهنگی دشمنان را خنثی نماید و لزوم توجه به برنامه های فرهنگی و نماز بایستی از اولویتهای ادارات فرهنگی باشد.

 وی در ادامه بیان کرد در ابتدای سال مسابقه قرآن و نماز در شهرستان نیر برگزار گردید و در این مسابقه دانش آموزان استان اردبیل به رقابت پرداختند و اثرات معنوی این برنامه تاثیر بسزایی در سطح شهرستان نیر داشت. وی خواستار حمایت هر چه بیشتر از ادارات فرهنگی شد تا بتوانند جامعه را در برابر هجوم فرهنگی دشمنان مصون نگه دارند.

در ادامه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر نیر با اشاره به اهمیت نماز و توسعه و ترویج آن، اظهار داشت مسابقه نقاشی با موضوع نماز در سطوح مدارس ابتدایی و راهنمایی شهر نیر برگزار شد  و 7 مدرسه در این مسابقه شرکت داشتند. تعداد 88 اثر به دبیرخانه مسابقه ارسال گردید که 37 اثر مربوط به مدارس پسرانه و 51 اثر مربوط به مدارس دخترانه بود. 3 اثر برتر با داوری مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان نیر انتخاب شدند و 17 اثر برگزیده نیز از طریق قرعه کشی در مراسم تجلیل برگزیده شدند و با اهداء لوح سپاس و هدیه نقدی از تمام 20 نفر برتر و برگزیده تجلیل شد.  

جشنواره نقاشی با موضوع نماز به عنوان یکی از مصوبات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیر با همکاری ، آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری و به منظور آشنایی کودکان با فرهنگ و آداب نماز در شهرستان نیر برگزار شد.

در این جشنواره نقاشی‌ امیرعلی نجفی ، امیرحسین ندیری و رقیه جان‌نثاری به عنوان آثار برتر انتخاب شد.


۵ دی ۱۳۹۸ ۰۸:۴۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید