اخبار

تبدیل فرهنگ و هنر به ثروت

تبدیل فرهنگ و هنر به ثروت
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: تبدیل فرهنگ و هنر به ثروت در واقع شعار ماست و این امر با کشف و تربیت هنرمند که رسالت و وظیفه ماست جامه عمل می پوشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی ضمن تسلیت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: با نهایت تأسف و تأثر، سرباز ولایت و امت اسلام، سردار اسلام، انقلاب و ایران حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت و افتخارآفرینی در جبهه های حق علیه باطل و رشادتها در جبهه مقاومت اسلامی به دیدار معبود پیوست و سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل افزود: نهضت شهید سلیمانی باید در آیینۀ فرهنگ و هنر ادامه یابد و اصحاب فرهنگ و هنر بصورت مضاعف و رسالتی که بر عهده دارند در این باره نقش آفرینی نمایند.

وی تصریح کرد: نهضت شهید سپهبد سلیمانی باید دست مایه برنامه های فرهنگی و هنری قرار گیرد و اصحاب فرهنگ و هنر در این راستا و براین محور و در قالب حماسی حرکت نمایند چرا که این یک حادثه نیست که از یادها برود بلکه باید به نقطه عطفی تبدیل گردد.

سید ناصر اسحاقی در خصوص کسب و کارهای فرهنگی و هنری نیز گفت: دانش افزایی در حوزه فرهنگ و هنر باید بصورت اساسی ادامه یابد و وظیفه و رسالت ما در این راستا کشف هنرمند و تربیت هنرمند است.

وی بیان کرد: با برگزاری کارگاههای مختلف فرهنگی و هنری و کارگاه محور بودن برنامه ها، زمینه تبدیل هنر به ثروت ایجاد گردد چرا که فرهنگ و هنر یک شأن اجتماعی است.

وی اظهار داشت: معاونت ها و بخش های زیرمجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با برنامه ریزیهای اساسی، اشاعۀ صنایع خلاق فرهنگی و هنری و ترویج کسب و کارهای فرهنگی و هنری را مدّ نظر قرار دهند.


۱۵ دی ۱۳۹۸ ۱۲:۵۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید