اخبار

رویداد ملی «فهما» شناسنامه فرهنگی کانون های مساجد است

رویداد ملی «فهما» شناسنامه فرهنگی کانون های مساجد است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: رویداد ملی «فهما» شناسنامه فرهنگی برای معرفی کانون های مساجد در سراسر کشور است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی گفت: رویداد ملی «فهما» شناسنامه فرهنگی برای معرفی کانون های مساجد در سراسر کشور است و رتبه بندی آنها توانسته میدان رقابتی مناسب در زمینه معرفی برنامه های فرهنگی و هنری در مساجد را فراهم کند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل گفت: مشارکت فعالان کانون های مساجد استان اردبیل در رویداد ملی «فهما» و کسب رتبه های برتر تاکنون بسیار ستودنی و قابل تحسین است.

وی تصریح کرد: رویداد ملی «فهما» شناسنامه فرهنگی برای معرفی کانون های مساجد در سراسر کشور است و رتبه بندی آنها توانسته میدان رقابتی مناسب در زمینه معرفی برنامه های فرهنگی و هنری در مساجد را فراهم کند.

وی اذعان داشت: نقش کانون های مساجد به عنوان جبهه فرهنگی در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب است و باید با تقویب این جبهه به مقابل با شبیخون دشمنان در حوزه فرهنگی رفت.

اسحاقی ادامه داد: رویداد ملی «فهما» نیز نقش تعیین کننده ای در به روزرسانی فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و هنری کانون ها در خصوص تقویت جبهه فرهنگی در کانون ها را خواهد داشت.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: فعالان کانون های مساجد باید منویات مقام معظم رهبری را در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی و هنری مدنظر قرار دهند و با تکیه بر این سخنان برنامه های مختلف را تدارک ببیند.

این مقام مسئول بیان داشت: اجرای رویداد ملی «فهما» برای اولین بار استقبال مناسبی را از سوی فعالان کانون های مساجد مواجه بود که امیدواریم این طرح نوید حرکت نو در فعالیت های فرهنگی کانون های مساجد باشد.

اسحاقی عنوان کرد: امیدوارم فعالان کانون های مساجد همچون قبل باعث سرافرازی باشند و افتخارهای سال های اخیر در کسب رتبه های برتر کانون های مساجد کشور  را دوباره تکرار کنند.


۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۴۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید