اخبار

سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بر فراز قله سبلان اردبیل

سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر بر فراز قله سبلان اردبیل
سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از اکران فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با پایتخت در اردبیل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: فیلم‌های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر همزمان با پایتخت در اردبیل نیز اکران خواهد شد.

وی افزود: لیست فیلم‌های منتخب قابل اکران، زمان پیش فروش بلیت و زمان‌بندی نمایش آن در اردبیل هنوز مشخص نشده است و پس از اعلام نهایی از سوی دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، بصورت رسمی از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نیز اعلام خواهد شد.

وی گفت: دهۀ فجر امسال که به بوی شهید سپهبد سردار قاسم سلیمانی عطرآگین گشته است از اهمیت خاصی برخوردار است و برنامه های فرهنگی و هنری نیز در سطح استان باشکوه هرچه تمامتر برگزار خواهد شد.

اسحاقی ضمن اشاره به برگزاری و استقبال خوب مردم استان اردبیل از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در سال گذشته بیان کرد: امسال نیز با رایزنی های صورت گرفته با دبیرخانه جشنواره، شرایط لازم برای اکران فیلم های بیشتر در استان را آماده خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: اقدامات و تدابیر لازم جهت برگزاری باشکوه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در استان اردبیل صورت گرفته است که با برنامه ریزی های صورت گرفته امیدواریم شاهد استقبال حداکثری مردم از جشنواره در اردبیل باشیم.

لازم به ذکر است فیلم های سی و هشتمین جشنواره فیلم فجراز 15 تا ۲۲ بهمن همزمان با تهران در استان اردبیل به نمایش درخواهند آمد.


۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید