اخبار

سومین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اردبیل

سومین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اردبیل
سومین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اردبیل، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل در سالن شیخ صفی الدین استانداری اردبیل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سومین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اردبیل، با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل در سالن شیخ صفی الدین استانداری اردبیل برگزار گردید.

سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و دبیر شورای اطلاع رسانی استان، به ارائۀ گزارش در خصوص مصوبات جلسه قبل پرداخت و گفت: با توجه به اینکه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی طی چند هفته آینده برگزار خواهد شد ضرورت داشت این مسئله به عنوان دستور جلسه مورد بررسی قرار گیرد.

وی افزود: همچنین در پیشبرد اهداف شورای اطلاع رسانی در استان، اجرایی نمودن بند (چ) ماده 37 احکام دائمی برنامه های توسعه کشور  و انعقاد قرارداد دستگاهها و با صدا و سیما باعث فرهنگ سازی و آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مطلوبی خواهد گشت.

علی ملااحمدی مدیر کل صدا و سیمای استان اردبیل نیز گفت: استفاده از ظرفیت های رادیویی و تلویزیونی فرصتی برای دستگاههای اجرائی استان خواهد بود تا با ارائه گزارش عملکردشان و اهداف سازمانی خود را در قالب برنامه های محتوایی به مردم ارائه عملکرد نمایند.

بهروز ندائی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل و رئیس شورای اطلاع رسانی استان نیز، در این نشست به برنامه‌هایی که برای برگزاری انتخاباتی پرشور در اردبیل کمک خواهد کرد اشاره نموده و گفت: دستگاهها با تعامل و یکپارچگی مناسب در برگزاری انتخابات سالم در استان، نهایت تلاش خود را داشته باشند وی افزود: در این خصوص با اطلاع رسانی های مداوم و بموقع از سوی ستاد انتخابات استان که به عنوان مرجع برگزاری انتخابات شناخته میگردد از تشویش اذهان مردم جلوگیری گردد

ندائی تصریح کرد: رعایت موازین قانونی باید در سرلوحۀ رفتارهای مسئولین قرار گیرد تا سطح مشارکت مناسبی با حضور مردم در انتخابات شکل گیرد و در وضعیت فعلی که ایران با بدرفتاریها از سوی استکبار جهانی مواجه گردیده است با انتخابات سالم از این پیچ حساس تاریخی عبور نماید.

وی در خصوص بند چ ماده 37  قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور نیز گفت: در این خصوص بحث محتوایی برنامه ها از اهمیت بالای برخوردار است و فقط، تهیه برنامه خبری مدّ نظر نیست و در واقع مردم محوری و پرهیز از مسئول محوری مورد تأکید می باشد.


۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید