اخبار

عصر شعر انقلاب و رونمایی از آثار نویسندگان بومی در پارس‌آباد

عصر شعر انقلاب و رونمایی از آثار نویسندگان بومی در پارس‌آباد
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مراسم عصر شعر انقلاب و آیین رونمایی از آثار نویسندگان بومی در شهرستان پارس‌اباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استن اردبیل، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مراسم عصر شعر انقلاب و آیین رونمایی از آثار نویسندگان بومی  با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از روسا، مسئولین ادارات، نهاد‌های دولتی، اعضای انجمن‌های ادبی و پیشکسوتان شعر و ادب در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پارس‌اباد برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با تبریک چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، نقش شاعران و نویسندگان را در انتقال مفاهیم ارزشی دوران انقلاب به نسل جدید با اهمیت دانسته و از نویسندگان و مولفان منطقه در جهت ثبت آثار ارزشمند و ماندگار انقلابی دعوت به همکاری نمود.

در این مراسم شعرای منطقه و شعرای مهمان از شهرستان‌های همجوار به شعرخوانی، مقاله‌خوانی و خاطره‌گویی پرداختند.

در پایان این مراسم و در آیین رونمایی از آثار نویسندگان بومی از مالک رهنما برای کتاب‌های « کیم کیمه‌دی» و « وطن آندیم» و فتح‌الله پناهی برای کتاب‌های « ساری کئتسین» و « قارا گولوش» با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر به عمل آمد.


۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید