اخبار

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرعین

جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرعین
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرعین در سال 99 برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، اولین جلسه سال 99 شورای فرهنگ عمومی شهرستان سرعین در محل مسجد حضرت ابوالفضل (ع) شهر سرعین برگزار گردید.

رئیس شورای فرهنگ عمومی و امام جمعه شهرستان سرعین، با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان یادآور شد در این ماه باید از حمایت و دستگیری از مستمندان غافل نشد به ویژه آنکه در حال حاضر کشور با پدیده شیوع ویروس کرونا مواجه می باشد و برخی از مردم با بیکاری و تنگدستی مواجه می باشند.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت فضای مجازی در جهت ترویج شعایر دینی، استفاده از ظرفیتهای روحانیون و علما را در تولید محتواهای مجازی موثر و لازم دانست.

نایب رییس شورای فرهنگ عمومی و فرماندار شهرستان سرعین نیز با یادآوری شعار سال 99 مبنی بر حمایت از تولید، اجتناب از بوروکراسی های دست و پاگیر را غیر ضروری دانست و بر حمایت از سرمایه گذاری در تمام حوزه های اقتصادی به ویژه صنعت توریسم تاکد نمود.

وی در ادامه اظهار داشت با توجه به اینکه این شهرستان از نظر ورود گردشگر و توریسم در استان از جایگاه ویژه ای برخودار می باشد و فعالیتهای گوناگون فرهنگی و هنری در منطقه از نظر تنوع و کمی چشمگیر می باشد اما متاسفانه شهرستان سرعین فاقد مجتمع فرهنگی هنری می باشد. وی همچنین از اختصاص 1200 متر مربع جهت احداث مجتمع خبر داد که به زودی عملیات کلنگ زنی آن برگزار خواهد شد.


۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۲۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید