اخبار

بازدید از کتابفروشی های عضو طرح بهارانه کتاب

بازدید از کتابفروشی های عضو طرح بهارانه کتاب
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از کتابفروشی های عضو طرح بهارانه کتاب بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، یاسر محمدپور، معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل از کتابفروشی های عضو طرح بهارانه کتاب 99 بازدید نمود.

سیزدهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها با عنوان «بهارانه کتاب ۹۹» با شعار «بهار کتاب همزمان با بهار دل ها» با عضویت بیش از ۷۰۰ کتابفروشی از سراسر کشور از شنبه ۲۰ اردیبهشت همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) تا سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در کتابفروشی های عضو طرح در سراسر کشور کار خود را آغاز می کند.

با پایان مهلث ثبت نام کتابفروشی ها برای عضویت در طرح «بهارانه کتاب۹۹»، کتابفروشی های استان اردبیل نیز برای مشارکت در این طرح  اعلام آمادگی کرده‌اند که عضویت 11 کتابفروشی تایید شده است.

در این طرح علاقه‌مندان می‌توانند کتاب های عمومی، کودک و نوجوان و کتاب های دانشگاهی را با ۲۰ درصد تخفیف از کتاب‌فروشی‌های عضو طرح خریداری کند. همچنین، سقف مجاز خرید برای هر خریدار ۱۵۰۰۰۰۰ ریال است.

گفتنی است در «بهارانه کتاب۹۹»  به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا  و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل  از سوی کتابفروشی ها پوشش داده می شود.

لیست کتابفروشی های عضو طرح بهارانه کتاب 99 در استان اردبیل بشرح ذیل است:

در این طرح، کتابفروشی های الدورا، اورنگ، بهروز، خیام، دکتر بوک، کتابسرای مولانا، حکیم، مجتمع فرهنگی ولایت و نمایشگاه کتاب شریعتی از اردبیل، کتابفروشی دانشجو از پارس آباد و کتابفروشی دنیز از مشگین شهر شرکت دارند.


۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید