اخبار

‌ساماندهی بانک جامع فرهنگ و هنر اردبیل

‌ساماندهی بانک جامع فرهنگ و هنر اردبیل
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: بانک جامع اطلاعات فرهنگ و هنر در اردبیل ساماندهی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، سید ناصر اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: بانک جامع اطلاعات فرهنگ و هنر در اردبیل با عنوان بانک جامع اطلاعات هنرمندان ساماندهی می شود.

وی افزود: بانک جامع اطلاعات هنرمندان استان در راستای استفاده از ظرفیت های حداکثری اصحاب فرهنگ و هنر استان به عنوان قشر تأثیرگذار جامعه باید در دسترس باشد تا بتوان از این ظرفیت استفاده نمود.

اسحاقی در نشست شورای معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: در زیرپورتال اداره کل، بخشی در قالب بانک جامع اطلاعات هنرمندان استان تعریف گریده است که اصحاب فرهنگ و هنر استان میتوانند با مراجعه به این بخش، اطلاعات تکمیلی خود را ثبت نمایند و عضو بانک اطلاعاتی گردند.

وی بیان نمود: اطلاعات تکمیلی در خصوص تمامی اصحاب فرهنگ و هنر در این بانک اطلاعاتی باعث برنامه ریزیهای آتی در جهت حمایت و ارائه خدمات بهتر و بیشتر به این قشر فرهیخته جامعه خواهد گردید و حتی در بحث خدمات غیر حضوری و الکترونیکی نیز کمک شایانی خواهد نمود.

لازم به ذکر است هنرمندان استان میتوانند با مراجعه به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و بخش بانک جامع اطلاعات هنرمندان به لینک https://ardebil.farhang.gov.ir/fa/formeelectronici نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند.


۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید