اخبار

تمدید ارسال آثار به پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور

تمدید ارسال آثار به پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور
مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمالغرب کشور تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شمال غرب کشور تمدید شد، دبیر جشنواره با اعلام این خبر تصریح کرد: مهلت این جشنواره تا ۱۵ خرداد ماه تعیین شده بود که به دلیل درخواست های متعدد از سوی اصحاب مطبوعات و رسانه های استان های شمالغرب کشور مهلت انتشار و ارسال آثار تا 7 تیر ماه تمدید شد .

شهروز کامجو با اشاره به اینکه برگزاری این جشنواره دومین میزبانی استان اردبیل است ، بیان داشت: خبرنگاران و روزنامه نگاران فعال در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل می توانند با ثبت نام در سایت pressfestival.ir آثار خود را بارگزاری کنند.

کامجو تاکید کرد: تمامی آثار منتشره در مطبوعات، خبرگزاری ها، پایگاه های خبری و نشریات که در فاصله اول مهر ماه ۹۸ لغایت 7 تیر 1399 منتشر شده است، می توانند در این جشنواره رقابت کنند.

وی تاکید کرد : مهلت تعیین شده با توجه به برگزاری مراسم اختتامیه در مرداد ماه به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و از فعالین عرصه رسانه در شمالغرب کشور انتظار می رود در بازه زمانی تعیین شده آثار خود را ارسال کنند .


۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید