اخبار

فراخوان نظرخواهی درباره پیشنویس دو دستورالعمل

فراخوان نظرخواهی درباره پیشنویس دو دستورالعمل
دفتر چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار فراخوانی از اصناف و تشکل‎های مرتبط با چاپ درخواست کرد پیشنهادات خود را درباره دو دستورالعمل به این اداره‌کل ارسال کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل به نقل از دفتر چاپ و نشر، در متن این اطلاعیه آمده است

«با توجه به اقتضائات و نیازسنجی‌های مربوط به امور نظارتی و اداری چاپ در سال‌های اخیر، برخی از آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های این حوزه در حال بازنگری و تدوین مجدد هستند، و از آنجا که سیاست‌های دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همواره بر ارتباط با نهادهای مردمی و صنفی بوده است، پیش‌نویس این دو دستورالعمل برای نظرخواهی در سایت دفتر امور چاپ و نشر قرار می‌گیرد.

بنابراین از چاپخانه‌داران، اتحادیه‌ها، فعالان صنفی و عموم کسانی که در این حوزه فعالیت دارند، دعوت می‌شود ضمن مطالعه این دو دستورالعمل، نظرات اصلاحی و پیشنهادی خود را از طریق فکس، ارسال توسط پست و یا بخش نظرات این خبر تا تاریخ 14 تیر 1399 به دفتر امور چاپ و نشر ارسال فرمایند تا پس از بررسی‌های مقتضی، مراحل نهایی تصویب آیین‌نامه‌ها انجام گیرد»

 

دستورالعمل نظارت بر  محصولات چاپی دستورالعمل نظارت بر محصولات چاپی
دستورالعمل مجوز صادرات و واردات محصولات چاپی دستورالعمل مجوز صادرات و واردات محصولات چاپی (غیر کتاب)

 

تلفن: 33966159 - 33966160

 

فکس: 33966158

 

آدرس پستی: میدان بهارستان، خیابان کمال الملک، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ساختمان مرکزی طبقه اول دفتر امور چاپ و نشر. کد پستی: 1149943381


۵ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید